Forest goat title
Екскурсійні тури

Екскурсійні тури на сироварню «Лісова коза»

(програма на сезон 2020 року)

Тел. +38 095 213 18 91 E-mail: tur@lisovakoza.com.ua

Час роботи рекреаційного комплексу та фірмового магазину: Щоденно з 09:00 до 18:00


1. Екскурсійні тури для гостей що подорожують власним транспортом

Для груп гостей, що подорожують власним транспортом, ми проводимо екскурсії щоденно, без вихідних.

Початок екскурсій: о 09:00, 11:00, 14:00 та 16:00. Прохання планувати прибуття на місце проведення екскурсії за 15 хвилин до її початку.

Мінімальна кількість в групі дорослих і дітей віком від 14 років: 6.

Замовлення екскурсійного туру для самостійно сформованих груп, а також окремих гостей що мають бажання долучитися до екскурсій, прохання виконувати завчасно.

Замовлення здійснюється у письмовій формі на Viber +38 095 213 18 91 або на електронну пошту tur@lisovakoza.com.ua із зазначенням імені та прізвища замовника, контактного телелефона, бажаної дати та часу виконання туру. Взірець заявки надається нижче. Якщо замовник представляє родину або групу гостей, необхідно вказати кількість у складі групи дорослих і дітей, не пізніше як за добу до запланованої замовником дати. Зазначення віку дітей, що подорожують у складі групи є обов’язковим.

Окремі гості або сім’ї, що не мали можливості зробити попереднє замовлення, можуть долучатися до завчасно сформованих груп при наявності в їх складі вільних місць, звернувшись до екскурсовода на місці та придбавши квитки перед початком запланованої екскурсії.

Програма екскурсії:

 1. Екскурсія у супроводі екскурсовода, протягом якої ви почуєте багато цікавого про історію розвитку найбільшого в Україні племінного господарства з розведення Альпійських кіз, познайомитеся з особливостями утримання та розведення цих найпопулярніших тварин та дізнаєтеся чому молоко саме цієї породи є найкращим для виготовлення сирів.
 2. Відвідини контактного зоопарку, де можна не тільки поспілкуватися з Альпійськими кізочками, а й погодувати їх. Спеціально для цього поруч встановлена шафка з приготованими порціями корму. Це найцікавіша розвага для дітей!
 3. Таємнича атмосфера погрібка, де відбувається перша дегустація найдавнішого та найкращого поєднання – сиру та вина. Тут ви також дізнаєтеся про плани та хід створення міні-музею старовинних фермерських технологій виготовлення та визрівання сиру. Доречі, це одне з найвдаліших місць для селфі.
 4. У холі сироварні на вас чекає ще одна, велика селфі-зона де на фоні полиць з головами сиру можна зробити незабутні світлини на згадку про відвідини господарства «Лісова Коза».
 5. Головна родзинка туру – дегустація молока і сирів нашого виробництва у професійному супроводі, яка проходить у шоу-румі сироварні. Ви дізнаєтесь про цілющі властивості натурального козиного молока, познайомитесь з лінійкою сирів нашого виробництва та насолодитесь їх неповторним смаком. За скляною стіною можна побачити виробництво та спостерігати за чаклунством народження смачного та корисного козиного сиру. Тут, також знаходиться наш фірмовий магазин «Сирна лавка» де бажаючі можуть купити сир добре відомий в Україні під брендом «Чорноліськиі фермерські сири».

Тривалість екскурсії з дегустацією на сироварні: 2 години. Для груп та гостей, що подорожують власним транспортом, загальний час перебування та відпочинку у рекреаційній зоні не обмежено.

Вартість квитка:

 • Для дорослих та дітей від 14 років (повна вартість) – 200 грн.
 • Діти від 6 до 14 років (з участю у дегустації) – 100 грн.
 • Діти до 6 років – безкоштовно

Розрахунки за проведення туру проводяться одразу після прибуття на сироварню, у касі фірмового магазину «Сирна Лавка», що знаходиться у приміщенні сироварні.

Телефон координатора турів: +38 095 213 18 91

Варто знати: Для самостійно організованих груп, що приїжджають на сироварню власним транспортом, бажано заздалегідь призначити керівника (координатора) групи, який буде проводити замовлення туру та вирішувати питання від імені решти учасників.

2. Автобусні екскурсійні тури на сироварню «Лісова Коза»

Початок екскурсій на сироварні: о 09:00, 11:00, 14:00 та 16:00.

Автобусні тури з м.Кропивницький:

Автобусні тури проводяться при умові 100% заповнення транспортного засобу на 9 або 18 місць. Збір групи та виїзд з Кропивницького не пізніше як за 45 хвилин до запланованого початку екскурсії на сироварні. Місце збору групи та посадки в автобус уточнюється при замовленні туру. Екскурсії, за умови повної комплектації, можуть проводитися щоденно, без вихідних.

Оскільки автобусні тури виконуються партнерськими туристичними агентствами, перед плануванням подорожі бажано звернутися на вказаний нижче номер координатора турів про контакт з агентством що планує тур на бажану дату.

Програма екскурсійного туру:

 1. Переїзд: м.Кропивницький - с.Підлісне (сироварня)
 2. Екскурсія у супроводі екскурсовода з дегустацією молока та сирів ТМ «Лісова Коза» (дивись програму екскурсії вище)
 3. Переїзд с.Підлісне (сироварня) – м.Кропивницький

Тривалість екскурсії: На сироварні - 2 години. Загальна розрахункова тривалість подорожі 3,5 годин.

Вартість квитка:

 • Для дорослих та дітей від 14 років (повна вартість з наданням окремого місця в автобусі та участю у дегустації) – 250 грн.
 • Діти від 6 до 14 років (з наданням окремого місця в автобусі та участю у дегустації) – 150 грн.
 • Діти до 6 років (з наданням окремого місця в автобусі) – 50 грн
 • Діти до 3 років, що мандрують на руках у батьків (без надання окремого місця в автобусі) – безкоштовно.

Замовлення участі у збірному турі здійснюється не пізніше як за три дні до оголошеної дати його проведення.

Замовлення здійснюється у письмовій формі на Viber +38 095 213 18 91 або на електронну пошту tur@lisovakoza.com.ua із зазначенням імені та прізвища замовника, контактного телелефона, бажаної дати та часу виконання туру. Взірець заявки надається нижче. Якщо замовник представляє родину або групу гостей, необхідно вказати кількість у складі групи дорослих і дітей, не пізніше як за добу до запланованої замовником дати. Зазначення віку дітей, що подорожують у складі групи є обов’язковим.

Замовлення корпоративного автобусного туру:
Замовлення корпоративного туру здійснюється у письмовій формі на Viber +38 095 213 18 91 або на електронну пошту tur@lisovakoza.com.ua із зазначенням назви та контактів компанії замовника, кількості дорослих і дітей у складі групи, не пізніше як за три дні до запланованої замовником дати. Зазначення віку дітей, що подорожують у складі групи є обов’язковим.
Примітка: для здійснення корпоративних турів, автобус може бути поданий на вказану замовником адресу.

Організація автобусних турів з інших міст України (окрім м.Кропивницький):
Автобусні тури виконуються партнерськими туристичними агентствами за місцем формування групи. Перед плануванням участі у автобусному турі бажано звернутися на вказаний нижче номер координатора турів про наявність партнерського агентства у вашому місті.
Автобусні тури проводяться щоденно о 09:00, 11:00, 14:00 та 16:00. Умови придбання та вартість путівки встановлюється місцевим партнерським агентством.

Автобусні тури проводяться щоденно о 09:00, 11:00, 14:00 та 16:00. Умови придбання та вартість путівки встановлюється місцевим партнерським агентством.

Розрахунки за проведення автобусного туру та видачу білетів виконує представник турагентства при посадці в автобус.

Телефон координатора турів: +38 095 213 18 91

Варто знати: Збірні автобусні тури можуть здійснюватися тільки при повному завантаженні автобуса. Плануючи участь, бажано завчасно поцікавитися у координатора турів про наявність місць на заплановану вами дату.

Правила та поради для гостей про які слід пом’ятати:

 1. Паркувати транспорт дозволяється виключно на паркінгу для відвідувачів.
 2. Пересуватися рекреаційною зоною можна тільки по доріжках не заходячи на газони.
 3. Забороняється перетинати позначену межу рекреаційної зони та виходити на територію ферми. На фермі діє режим суворої біологічної безпеки!
 4. Знаходячись у контактному зоопарку, забороняється заходити за огорожу в якій знаходяться тварини. Забороняється годувати кіз їжею принесеною з собою. Слідкуйте за дітьми, що годують кіз та не допускайте згодовування їм нехарчових, паперових або пластикових предметів. Це дуже небезпечно для життя і здоров’я тварин!
 5. Заклад громадського харчування на нашій території відсутній, тому, якщо ви плануєте відпочити у нас на протязі дня, відправляючись у подорож радимо подбати про бутерброди.
Заздалегідь вдячні за розуміння.

Текст письмового замовлення на участь в екскурсійному турі.

 1. Прізвище та ім’я гостя, що замовляє екскурсію:
 2. Контактний телефон:
 3. Дата та час екскурсії на які планується участь:
 4. Склад групи:
  • Кількість дорослих (включаючи дітей від 14 років):
  • Кількість дітей від 6 до 14 років:
  • Кількість дітей від 3 до 6 років (тільки для участі у автобусних турах):

Зазначені дані просимо відправити у повідомленні на Viber +38 095 213 18 91 або на електронну пошту tur@lisovakoza.com.ua перед плануванням подорожі.

Як дістатися:

Координати для GPS: 48.799283, 32.248707