Forest goat title
Новини
23.07.2020
Побувати на козиній фермі – тепер це дуже просто!

Відтепер побувати всією родиною на справжній козиній фермі, познайомитись з кізочками та скуштувати натуральний козиний сир стало дуже просто.
Племінне господарство «Лісова Коза», для багатьох бажаючих, відкрило туристично-рекреаційний комплекс, який можна відвідати всією родиною, подорожуючи як на власному авто, так і у складі автобусної екскурсії.

Сталася подія, на яку без перебільшення чекало багато кропивничан і не тільки! Адже завдяки вдалому розташуванню господарства, та особливо сироварні, поруч з трасою загального значення до Києва та Черкас, багато людей, подорожуючих з інших міст України, зацікавились можливістю відвідати цей чарівний комплекс.
Щоденно менеджери, що опікуються роботою комплексу, отримують безліч телефонних дзвінків та запитань у соціальних мережах щодо можливості відвідин.

До кожної людини застосовується індивідуальний підхід. Як стверджує керуючий роботою комплексу: «Інтерес, який ми бачимо в очах наших гостей, та їхня щира подяка - найкраще визнання старань, що ми вклали. Чим більше наших відвідувачів отримає позитивні емоції, тим вище буде наше задоволення від власної праці, що робиться саме для цього».

За декілька місяців у господарстві було виконано великій обсяг робіт по створенню зон відпочинку. А контактний зоопарк з чистокровними альпійськими кізочками, став справжнім подарунком для городян і особливо для дітей. Тут можна не тільки подивитись на кізочок, але й нагодувати їх кормом, що спеціально підготовлений для цього гостинним персоналом господарства. Адже годувати цих делікатних тварин принесеною з собою їжею неможна. Це може зашкодити їх здоров’ю.

Але справжньою родзинкою екскурсії стане фірмовий магазин «Сирна Лавка». Тут можна не тільки спробувати, але й придбати натуральний та дуже смачний сир з козиного молока власного виробництва. Відвідання фірмового магазину та дегустаційної зали – це ще не все! Тут на туристів чекає ще одна цікавинка. За скляною стіною знаходиться цех, в якому чаклують майстри-сировари. Тепер кожен відвідувач може на власні очі спостерігати магію створення смачного, надзвичайно корисного сиру, який несе людям приємні смакові відчуття та радість здорового життя, що надає його споживання.

Для відвідувачів комплексу передбачено багато місць, де можна зробити цікаві світлини на згадку про цю мандрівку. Головне з них знаходиться просто у холі сирної лавки, де можна зробити незабутнє селфі на тлі полиць із сирними головами.  А ще одним з таких місць є погрібок, який у мріях засновників, з часом навіть може стати міні-музеєм старовинного сироробного устаткування. Це буде цікавий історичний контраст – як робили сир колись і як це відбувається зараз.

Дістатися сюди дуже просто. Господарство та його туристичний комплекс знаходяться на 35-му кілометрі дороги від Кропивницького до Києва та Черкас, за селом Підлісне.

Бажаючим придбати путівки для участі в автобусній екскурсії, з дегустаційною програмою у професійному супроводі, можна звернутися до нас за телефоном +38 095 213 18 91. А для тих, хто опинився тут «по дорозі», також передбачена індивідуальна програма відвідин, що доречи отримала свою оригінальну назву – Квест #СлідуйЗаКозою.

Читати повністю
21.12.2019

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, десять найменувань натурального козиного сиру нашого виробництва виходять на полиці мереж супермаркетів «Файно-Маркет» та «Ятрань». Серед них два сорти напівтвердого сиру, а також серія м’яких сирів - «Шевр», «Бринза» та «Рікотта», вироблених як за класичною рецептурою, а також з додаванням натуральних смакових додатків – трав та спецій.

Це довгоочікувана подія для мешканців Кропивницького, оскільки вже дуже велика їх кількість встигла ознайомитись з цією смачною продукцією на презентаціях, виставках, ярмарках та високо оцінити її смакові й корисні властивості.

Читати повністю
12.11.2019

Відтепер всі сири, що випускаються під торговою маркою «Лісова Коза»тм, матимуть ще один ідентифікатор приналежності до продуцента – знак «Чорноліські фермерські сири» та посилання «Чорноліский» в кожній назві, зазначеній на етикетці.

Цей знак став основним візуальним ідентифікатором географічного походження продукції, підготовку до Державної реєстрації якого розпочато ТОВ «Лісова Коза».

Читати повністю
01.11.2019

Вперше в рамках виставки AgroComplex 2019/АгроКомплекс 2019 була створена експозиція фермерської та крафтової продукції Local to Global 2019 - спеціалізована бізнес-платформа, на якій 25 українських виробників презентувати власну продукцію.

Цікавим та корисним для учасників експозиції став практичний семінар: «Маркетингові інструменти для реалізації фермерської продукції на місцевих і глобальних ринках»,в рамках якого українські виробники фермерської продукції дізналися про дієві маркетингові інструменти масштабування бізнесу від провідних експертів галузі.

ТОВ «Лісова Коза» стало генеральним бізнес-партнером заходу та представило на власній експозиції смачні та корисні козині сири, які наші багаточисельні відвідувачі змогли не тількі продегустувати, а й вільно придбати.

Читати повністю
01.10.2019

ТОВ «Лісова Коза» представило нову лінійку козиних сирів власного виробництва на «Покровському Ярмарку» в рамках міжнародної виставки «АгроЕкспо-2019», що проходила в м.Кропивницький. Ця продукція отримала дуже високу оцінку відвідувачів ярмарки та значно збільшила аудиторію нашіх постійних покупців.

Читати повністю
22.09.2019

ТОВ «Лісова Коза» прийняло участь у щорічному міжнародному заході для переробників молока та виробників молочної продукції – MilkyForum-2019, що пройшов в м.Київ 19 – 20 вересня 2019 року.

Разом з ключовими експертами, аналітиками та провідними гравцями було проаналізовано ринок молочних продуктів — вектор його розвитку, глобальні та локальні тренди, а також обговорено нові аналітичні дані виробництва та споживання молочних продуктів в Україні.

Читати повністю
25.07.2019

В господарстві «Лісова Коза» вступив в дію комплекс з переробки козиного молока та виробництва сиру. В планах на 2019 рік є засвоєння випуску дев’яти типів натурального козиного сиру та вивід його на ринок України. Насамперед планується засвоєння регіонального ринку з поступовим виходом на полиці всеукраїнських торгівельних мереж. Отже, відтепер, довгоочікувані українськими шанувальниками натуральні, смачні і корисні козині сири нашого виробництва, стануть доступними споживачам.

Читати повністю
27.06.2019

ТОВ «Лісова коза» виступить генеральним бізнес-партнером спецпроекту «Local to Global: від локальних фермерів до глобальних ринків»!

З 29 по 31 жовтня в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019» відбудеться унікальний захід Local to Global 2019. Головна мета – надати можливості фермерським та крафтовим виробникам презентувати продукцію, знайти нових клієнтів, отримати дієві інструменти для масштабування бізнесу й виходу на глобальні ринки. Local to Global відбудеться в форматі виставки-ярмарку, а також включатимете професійні конференції та семінари.

Читати повністю
04.06.2019

Про сьогодення та перспективи дієвої співпраці Держави з малим та середнім аграрним бізнесом йшлося у панельній дискусії, що відбулася 4.06.2019 під час проведення Міжнародної виставки "АГРО-2019" (м.Київ. ВДНГ). В дискусії прийняв участь директор ТОВ "Лісова Коза" Сергій Григір.

Читати повністю
31.05.2019

31 травня 2019 року в Кіровоградській регіональній ТПП відбулась конференція "Розвиток кооперації у козівництві - можливості та перспективи". Дякуємо організаторам - Центру інформаційної підтримки бізнесу Кіровоградської регіональної ТПП та Європейському Банку Реконструкції та Розвитку за відмінно організований захід. Щіра подяка спікерам - Роману Корінцю, Оксані Борейко, Віталію Саблуку та Сергію Григіру за змістовні та цікаві доповіді. Як і планувалось, по завершенню відбулась екскурсія учасників на племінну козівничу ферму "Лісова Коза".

Читати повністю
30.04.2019

В продаж надійшов племінний молодняк народжений в березні 2019 року. Зацікавлених покупців просимо звертатися за телефоном +38 067 520 57 07.

Читати повністю
15.04.2019

Сповіщаємо, що з 1 травня 2019 року відвідування господарства здійснюватиметься тільки при наявності запрошення-перепустки. Запрошення можна отримати на прохідній ферми тільки після проходження інструктажу та внесення в контрольний талон своїх особистих даних.

Запрошення містить схематичний план території господарства з позначенням зон та приміщень вхід до яких обмежено або заборонено, шляхів пересування та інструкцію з доптримання правил біологічної безпеки при відвідуванні господарства з графічними позначками.

Запрошення-перепустка для покупців племінних тварин видається безкоштовно. Відвідування тільки з метою ознайомлення з роботою господарства є платним.

Читати повністю
10.03.2019

Змінено телефон комерційного відділу ТОВ «Лісова Коза». В справах купівлі племінного молодняка або іншої продукції господарства просимо звертатися на новий номер +38 067 520 57 07

Читати повністю
20.02.2019

В рамках проведення виставки Agro Animal Show 2019 відбулася конференції на тему «Прибуткове козівництво», головною метою якої був обмін ідеями та досвідом в області розведення кіз та виготовлення якісної продукції. Директор Племінного ФГ «Лісова Коза» висловив свою фермерську точку зору, з приводу потреби населення в якісному продукті та шляхів його добування отримуючи прибуток. Сім складових успіху на власному прикладі реального господарства "Лісова Коза", презентували комерційний директор та консультант ТОВ ПФ «Максол».

Читати повністю
19.02.2019

21 січня 2019 року, ТОВ "Лісова Коза" було присвоєно офіційний статус племінного репродуктора з розведеня кіз Альпійскої породи, в зв'язку з чим Міністерством аграрної політики та продовольства України, було вручено Свідоцтво про внесення господарства в Державний реєстр суб'єктів племінної справи в тваринництві за № UA 4077431131

Читати повністю
29.01.2019

Племінне Фермерське Господарство "Лісова Коза" виступило ініціатором та головним спонсором проведення Всеукраїнської конференції "Прибуткове козівництво", яка відбудется в рамках 9-ї Міжнародної Виставки Ефективного Тваринництва та Птахівництва "Agro Animal Show - 2019" (м.Київ. МВЦ. Броварський проспект,15). Конференція проходитиме 20.02.2019 з 10 години в конференц-залі МВЦ.

Читати повністю
25.01.2019

Племінне Фермерське Господарство "Лісова Коза" прийме участь у 9-й Міжнародній Виставці Ефективного Тваринництва та Птахівництва "Agro Animal Show - 2019", яка проходить з 19 по 21 лютого в Міжнародному Виставковому Центрі (м.Київ. Броварський проспект,15. ст.Метро "Лівобережна"). Запрошуємо всіх зацікавлених у співпраці з нашим племінним господарством, відвідати наш стенд в залі №1.

Читати повністю
15.01.2019

Для оптимізації процесів роботи з клієнтами, яки мають наміри купівлі племінних кіз, нами розроблена та впроваджується система персонального інформування зареєстрованих покупців. Покупці, зареєстровані в цій системі, будуть періодично отримувати найактуальніші комерційні бюлетені та інформаційні повідомлення щодо наявності у продажі племінних тварин, їх показників та діючих цін. Щоб зареєструватися в такій системі, достатньо відвідати нашу сторінку у Facebook та пройти нескладну процедуру реєстрації. Зміни у комерційному бюлетені, відображатимуться негайно. Отримання таких бюлетенів та повідомлень, значно спростить процедуру попереднього звернення клієнтів до нашого відділу продажів, та полегшить роботу його спеціалістів. Адже, в день ми отримуємо велику кількість телефонних дзвінків, більшість з яких має досить "стандартний" обсяг запитань.

Читати повністю
15.12.2018

Поступают в продаж молочні племінні козенята (кізочки і цапики) Альпійської породи кіз, народжені в листопаді і грудні 2018 року. Козенята випоєні. Мають добрий стан здоров’я та знаходяться під повним веринарним контролем. Документи додаються. Ціна за голову – 300 Євро.

Батьки – племінні кози Альпійської породи французської селекції. Походження батьків: Франція. Племінні стада CAPGENES. Походження та племінний статус підтверджені племінними сертифікатами PEDIGREE.

Читати повністю
15.12.2018

Племінна ферма «Лісова Коза» проводить плановий ремонт молочного стада. Кози, які підлягають вибракуванню з основного стада поступлять у вільний продаж. У зв’язку з цією подією, для потенційних покупців, на всіх основних торгівельних площадках аграрного сектору української Інтернет-мережі, а також в соцмережах, було розміщено повідомлення наступного змісту:

Дорослі кози Альпійської молчной породи французької селекції. Вибракування. Виводяться з основного стада ферми і підлягають продажу. Народження - весна 2016 року. Імпортовані в Україну - січень 2017 року. Документи. Повний ветеринарний контроль. Вакциновані. Проведена дегельмінтизация. - ціна 2000 гривень / голова. Походження: Франція. Племінні стада CAPGENES. Походження та племінний статус підтверджені племінними сертифікатами PEDIGREE. Імпортовані в Україну (безпосередньо в господарство «Лісова Коза»): січень 2017

Ми співпрацюємо з заводчиками французького кооперативу СAPGENES, які мають тридцятирічний досвід племінного розведення цієї породи і використовуємо їх рекомендації. Зокрема це стосується і вибракування. Їй підлягають тварини, параметри яких не вписуються у встановлений виробничий регламент ферми. Індивідуальний підхід до таких тварин вважається неприйнятним, перш за все з економічних міркувань і кількості невиправданих трудовитрат. У Франції, за різними, навіть незначних причин, щорічної вибракування підлягає 25-30% племінного поголів'я. Це дозволяє зберігати високий генетичний потенціал племінного ядра і використовувати його при подальшому розведенні породи. Ми слідуємо цим рекомендаціям і прагнемо зберігати такий потенціал в нашому господарстві.

Причини вибракування тварин що підлягають продажу за даною пропозицією:

1.Порушення виробничого циклу - після першого окоту та лактації, коза не прийшла в охоту в розрахункові терміни і повторному запліднення не підлягала. Засушити. Молока не дає. (Пояснення: оскільки ферма займається стадом в цілому, а не окремими особинами, це порушує її виробничий регламент, що вважається неприйнятним, а такі тварини підлягають вибракуванню. Висушені. Молока не дають. В особистому господарстві, при індивідуальному підході, такі кози можуть бути схильні до індивідуальному покриттю, благополучному виношування і народження козенят, а також відновленню лактації. Максимально-очікуваний ефект - можливість індивідуально раздоя козу після запліднення і отримання потомства. Мінімально-очікуваний ефект - використання таких кіз в якості «кокона», для запліднення і виношування високоякісного молодняку з хорошим генетичним потенціалом).

2.Дефекти вимені (Пояснення: будь-який дефект вимені (несиметричне розвиток часткою або функціонування тільки однієї частки, недорозвинення вимені і т.д.) утруднює доїння на установці молочного цеху використовуваної на фермі. Продуктивність такої кози значно знижена, що також порушує норми, встановлені виробничим регламентом ферми. Такі тварини також підлягають вибракування основного стада. В особистому господарстві, вони можуть використовуватися в якості «кокона», для запліднення і виношування високоякісного молодняку з хорошим генетичним потенціалом).

До уваги покупців:

Ферма не проводить запліднення самок своїми козлами, або штучне запліднення самок що продаються.
Звертаючись на ферму з питань придбання тварин, просимо вас притримуватись графіку роботи:

Телефонні звернення приймаються: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 16:00 (в інші години ваші дзвінки оброблятися не будуть)

Відвантаження тварин: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 16:00 (в інші години відвантаження тварин не виконується). Тільки самовивіз. Питання доставки не розглядатиметься.

Якщо ви приймаєте рішення про покупку, але у вас ще залишилися питання спеціального характеру, просимо зареєструвати своє звернення по телефону: +38 067 520 57 07. В разі виникнення питань до фахівців, ваш дзвінок буде переадресовано їм і вони зв'яжуться з вами безпосередньо.

Читати повністю
14.12.2018

На запрошення Асоціації Виробників Молока та Лабораторії якості молока «UmanLabs» представники ТОВ «Лісова Коза» прийняли участь в урочистому відкритті Першого Молочного Кооперативу та святкуванні річниці роботи лабораторії «UmanLabs».

Подія відбувалася в м.Умань, де знаходиться головний офіс «АВМ». Ми мали нагоду познайомитись з новим пунктом централізованого прийому молока, який стане основою нового сучасного кооперативного комплексу. Дивлячись на обладнання готового до запуску підприємства, відчуваєш впевненість, що тут насправді дбають про вивід молочної галузі України на новий якісний рівень.

Хоча наразі йдеться про переробку коров’ячого молока, такій підхід наочно показує шлях, яким також має розвиватися й молочне козівництво. І це стосується не тількі об’єднання великих ферм - продуцентів козячого молока, а й одноосібних козівників, яки в складі подібного кооперативу, нарешті отримають змогу працювати прибутково.

Дуже цікавими та змістовними були зустрічи і переговорами з керівництвом лабораторії «UmanLabs», послугами якої наше господарство користується вже не вперше.

Читати повністю
10.12.2018

На племінній фермі «Лісова Коза» успішно пройшли планові окоти. Всі козенята народилися живими і здоровими. А для працівників ферми це особливий період, що вимагає від кожного максимальної уваги та віддачі.

Зараз ми перейшли на погодинне чергування персоналу в приміщенні для утримання новонароджених малюків, адже вони потребують постійного догляду та своєчасного молочного годування, графік якого розписано по годинах.

Завдяки добре проведеній підготовчій роботі, зараз ми не маємо клопоту з умовами розміщення, комфортного утримання та годуванням козенят. Все йде за здалегідь встановленим планом.

Добре себе почувають і наші «мамочки», що народили нове потомство. Вони проходять реабілітацію після пологів, дають молочко та готуються зайняти своє місце в основному дойному стаді.

Відкрито сторінку ТОВ «Лісова Коза» у соціальній мережі «Facebook». Це підвищіть комунікативні можливості нашого фермерського господарства.

Використовуючи цей популярний Інтернет-ресурс, тепер ми можемо ще більш продуктивно спілкуватися з нашими колегами, партнерами та контрагентами не тільки за допомогою телефону.

Запрошуємо відвідати нашу сторінку за адресою: www.facebook.com/lisovakoza

Читати повністю
01.11.2018

Незабаром в господарстві «Лісова Коза» починаються планові окоти. Це не тільки очікування клопіткої праці з вагітними матками, а й період підготовки умов для новонароджених козенят. А їх очікується чимало. Тому в роботі задіяний весь персонал ферми.

Перевіряються запаси молозива, яке допоможе новонародженим козенятам «запустити» роботу травлення. Підготовлений до цілодобового робочого навантаження пастеризатор молока, яке в великій кількості буде потрібно молочним козенятам. Все молоко, яке отримується на фермі тепер ретельно перевіряється за допомогою нового сучасного аналізатора «Есоmilk Total», який нещодавно було придбано. Доречі, це ще й дуже важливий елемент вихідного контролю якості молока, яке відвантажується нашому клієнту – молокопереробному заводу.

Триває підготовка приміщень та боксів для прийняття пологів та розміщення новонароджених козенят. Надійна система опалення та вентиляції утворюють дуже комфортні умови у «дитячому садку». Приміщення сяє чистотою. Зрозуміло, що на певний час вхід сторонніх відвідувачів в це приміщення буде заборонено, але навіть обслуговуючий персонал проходить сюди через суворий дезинфекційний бар’єр. Це необхідність, якщо ви насправді дбаєте про здоров’я та благополуччя майбутнього покоління високопродуктивних племінних кіз.

Для годівлі тварин, у цьому році нам вдалося заготовити достатню кількість якісного сіна та відбірних зернопродуктів. З останніх, у 2018 році ми почали виробляти гранульований корм за раціонами, яки нам допомогли скласти наші партнери – досвідчені спеціалісти з відгодівлі МРХ. Такі корми ми виробляємо в нашому новому виробничому цеху, в якому встановлено нове сучасне обладнання для змішування інгредієнтів корму та їх подальшої грануляції. Потужність нашого цеху значно перевищує наші власні потреби, тому в наступному році ми плануємо, опираючись на власний досвід годівлі, перейти до комерційного випуску гранульованих концентратів за перевіренною нами рецептурою, та виводу їх на ринок України. Якість його є гарантовано-високою, що перевірено на власному дсвіді.Адже цей самий корм ми споживаємо й на нашій фермі. А випускатися від буде під власною торговою маркою «Лісова Коза»ТМ, офіційна реєстрація якої вже незабаром відбудеться.

Читати повністю
01.10.2018

Племінне фермерське господарство «Лісова Коза» прийняло участь у щорічній Міжнародній Агропромисловій Виставці «АгроЕкспо-2018», яка проходила в м.Кропивницький з 26 по 29 вересня 2018 року, де нами було показано 9 голів високоякісного племінного молодняка Альпійської породи молочних кіз.

Експозиція господарства неодмінно викликала велику зацікавленість відвідувачів, а також пригорнула увагу численних представників українських та закордонних профільних компаній, діяльність яких пов’язана з сегментом козівництва тваринницької галузі України.

На виставці відбулося багато продуктивних зустрічей та переговорів, яки, на наш погляд, заклали фундамент плідної співпраці в майбутньому.

Читати повністю