Forest goat title
Про компанію
15.12.2018

Про компанію (продовження)

Велику увагу ми приділяємо племінній справі. Без добре поставленої племінної роботи, ніколи не вдасться зберігти якісні показники продуктивного стада. Для цього, нами був детально продуманий план племінної роботи в господарстві. Він, зокрема, передбачає чітку структуризацію товарного і племінного поголів'я, професійну експертну оцінку кожної групи, індивідуальний аналіз продуктивності по лактуючому поголів'ю, вирівнювання стада за показниками продуктивності і племінній потенціалу.

Ми ведемо суворий племінний облік товарного та племінного поголів'я та проводимо регулярний моніторинг продуктивності, плодючості, приростів і конверсії корму. Це найбільш загальні напрямки, які, насправді, вимагають великих затрат часу, людських і фінансових ресурсів. Племінна робота на фермі є ядром одного з найважливіших напрямків нашої діяльності - вирощування та продажу племінного молодняку, що має високий генетичний потенціал, отриманий від елітних предків. В своїй роботі, ми надаємо дуже великого значення аналізу племінного потенціалу тварин, планування слекціонно-племінної діяльності, схемам розведення, підбору пар, вичленовуванню племінного ядра з наявного поголів'я.

Добре поставлена племінна робота дозволить зберегти відмінні показники породи власних високопродуктивних тварин, а також дасть можливість потенційним покупцям, без побоювань використовувати наш високоякісний молодняк, для ремонту і розвитку власного стада. Кожна тварина що продається має офіційні документи, що підтверджують його походження і несуть точні дані не тільки про нього самого, а й про його предків і нащадків. Це дуже цінний генетичний фонд для будь-якого заводчика.

Для забезпечення здоров’я тварин, на фермі діють жорсткі норми біологічної безпеки та повний ветеринарний контроль. Найбільшу увагу ми приділяємо профілактичним заходам.

Ми переконані, що економити на здоров'ї тварин і, особливо, на профілактичних заходах ні в якому разі не можна. Тому, ми розвиваємо співпрацю з ветеринарними лабораторіями і постачальниками якісних ветеринарних препаратів.

На фермі регулярно ведеться робота по ветеринарному догляду за тваринами. Виконується своєчасна вакцинація, моніторинг можливості виникнення основних захворювань, дегельментізація. Всі ці заходи дають нам можливість підтримувати відмінний рівень здоров'я як основного стада, так і молодняку.

Корм і правильно обрана технологія годування - це дуже важливі моменти. Якщо в наших умовах, при повній відсутності пасовища, ми не можемо забезпечити вільний випас тварин, то ми зобов'язані надати їм на кормовому столі повний раціон харчування, в потрібній кількості і якості.

Над питаннями годування, у нас працює ціла команда фахівців. Раціон складається для кожного періоду життя та продуктивної стадії тварин.

Ми своєчасно дбаємо про заготівлю достатньої кількості якісного сіна. А для отримання концентрованих зерносумішей, нами запущене власне виробництво високоякісних гранульованих кормів для кіз, за рецептурою для кожної окремої групи тварин. Ця технологічна лінія має високу потужність, тому ферма має можливість не тількі забезпечити себе гранульованим кормом а й продавати його всім бажаючим козівникам

Особливу увагу також приділено переробці молока та виробництву сиру. Для цього споруджено цілий виробничий комплекс, в якому змонтоване нове сучасне устаткування для виробництва всіх типів сиру та іншої молочної продукції . При майбутньому збільшені кількості молока, що має поступати на переробку, ми також передбачіли можливість розширення потужностей виробництва.

Щоб отримувати високоякісний продукт, такими-ж якісними повинні бути й технології виробництва. Саме їм ми приділяємо основну увагу, створюючи кожний окремий виробничий ланцюжок.

Ми забезпечили доїння і подальше її зберігання молока, змонтувавши на фермі доїльний зал і охолоджувачі фірми «Milkline» - відомого європейського виробника якісної молочної обладнання. Проект сироробного цеху передбачив все - від обладнання для прийому молока і найсучаснішої технологічної лінії виробництвасирів, до камер дозрівання з контролем мікроклімату, без яких якісний сир просто не вийде.

Ми спроектували цех таким чином, що крім дотримання умов стерильності виробництва і забезпечення правил гігієни обслуговуючим персоналом, у кожного відвідувача ферми, якій цікавиться процесом виробництва сиру, буде можливість поспостерігати за ним, перебуваючи за спеціальною прозорою перегородкою. А для проведення навчальних семінарів для сироварів, на базі виробництва, передбачена добре обладнана аудиторія, здатна вмістити чималу кількість слухачів. До речі, її місткість і оснащення, цілком дозволяють проводити заходи всеукраїнського масштабу, не тільки для сироварів, а й практичні конференції будь-якої тематики для фермерів-козівників.

Одним з приоритетів комерційної діяльності ферми, є створення власної торгової мережі.